288/6 sk.No:2  6. Kat6 No:12
İzmir Türkiye
e-Posta: info@atilgan2073.com

İcat edilebilecek her şey icat edildi...Charles Duell -Amerikan Patent Dairesi Başkanı 1899

ATILGAN

YERALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ
DÜNYADA TEK

Atılgan teknoloji ekibinin geliştirdiği bir buluş olan yeraltı görüntüleme ile çalışmaktayız.Kendi geliştirdigimiz ve dünyada ilk ve tek olan ,

 1. Kartalgöz .... Drone vasıtasıyla kızılötesi yeraltı görüntüleme ve

 2. Ground Shock Radar.(G.S.R) .....Yeni nesil yeraltı radarı, GPR sistemlerinin geçemediği katmanları 50metreye  kadar aşar.

 3. A-Xsır ..... Gözünüzle canlı görüş.2metrelik testler başarılıdır.Daha derinler için AR-GE miz sürmektedir.Her buluşumuz dünyada tekdir

 4. A40 ..Şuan dünyada cari olan yeraltı görüntüleme sistemlerine benzer ama 1tık ilerde olan A40 görüntülemeyide saha ekiplerimize  vermekteyiz.

 5. Atılgan Pulse ..En yeni yazılımı ile, en derin pulse sistem derin dedektörü 1X1mt ve 40cm iki başlık

Dünyada olmayan drone kızılötesi ile yeni nesil GSR'ninde üstünde olan Atılgan2073 uydu görüntüleme hepsininde üstünde,en gelişmiş sistemdir.

          Uydu görüntüleme nedir, ne değildir ;

 1. Jeolojik bir program kullanılarak çıkarılan şekiller,uydu bakım degil, jeolojik bakımdır.  Yanlış yerde, yanlış görüntü riski vardır.

 2. Google earth'deki google'un belki aylarca önce çektigi yüzey görüntülerine bazı yüzeysel şekillerinden yorum çıkarmaktır,ki buda uydu bakım değil google earth'dan yüzey bakımdır. Burdaki izlerden görünen doğruda çıkabilir. Birinin yaptığı bir kazı yada zeminde oynamada olabilir. Şansınıza.

BU PROGRAMLARIN BAŞLIĞINDA UYDU KELİMESİ OLDUĞUNDAN,GERÇEK UYDU BAKIMINA FATURA EDİLEREK YANILGI OLUŞTURMUŞTUR.

Bir uydunun sinyalinden vb. faydalanılıp iş yapılıyorsa tek buna uydu bakım denebilir. Uydu denilen kullanımların hiç biri, 1000 km mesafeden bir objenin resmini, siz gömdükten 3dakika sonra atamaz. Atılgan bunu yapan TEK sistemdir..

ATILGAN YERALTI GÖRÜNTÜLEME Sıfır Hata Teknoloji Lahit i-İçi Görüntüleme

Defineciligi Bırakın - videoyu indir

 

Atılgan sadece ;
 1. Maden ocakları rezerv tespitleri,
 2. Kadim medeniyet hazineleri vb.(Basit mezar vb.gömülerle ilgilenmiyoruz)
 3. Kazıyı tamamlayabilecek maddi güce sahip ve telefonda değil, karşılıklı tanıştığımız kişiler Atılgan'dan yer alabilir. Böyle profesyonel ekipler vereceğimiz iki cihaz ile saha ekibimiz olarak çalışırlar. 100.000 tl + 10 bakım hakkı
 4. Ayrıca , Atılgan bayiler aracılıgı ilede çalışır.Şehir bayimiz istediği bakım ücretini alabilir. (Ayrıntılar yüz yüze görüşme ile konuşulacaktır)
Ayrıca seçenek ;    18 ay sınırsız bakım hakkı                    1.000.000 tl
 • Bu seçenekleri alan piyasaya ücretli bakımda yapabilir.

Meşhur Manisa Kazısı'nda (Masalında) Kullanılan Görüntümüz
BU ŞEKİLDE, YERİ VERMEDİGİMİZ HALDE GÖRÜNTÜLERİMİZİİİ, ASKERİYENİN UYDUSU , FRANSIZ UYDUSU GİBİ LAFLARLA, SİZE SUNARAK BOŞA KAZI YAPTIRAN AHLAKSIZLARA KANMAYIN
Pay istemeyiz korkmaıyın.Önce bize bir sorun. bknz.Youtube:manisa kazısı1 dakika51

 

 

ATILGAN SİSTEMLERİNİN SIRRI